Blog - Sweet Message
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług – więcej o cookies

W okresie od 24.06.2024 do 15.09.2024 nie realizujemy zamówień. Dbając o jakość naszych pralin nie możemy ich wysyłać w okresie letnim. 

 

Blog

14 luty dzień Świętego Walentego - słodka wiadomość od kochanego
2020-02-02

14 luty dzień Świętego Walentego - słodka wiadomość od kochanego

„Kocham Cię kotku”

… napisz swoją treść, my zadbamy, aby rozpłynęła się w ustach ukochanego

Eleganckie czekoladki - prezent na każdą okazje
2018-11-20

Eleganckie czekoladki - prezent na każdą okazje

Przychodzą takie dni kiedy bez okazji chcielibyśmy obdarować najbliższą nam osobę jakimś prezentem. Niestety bardzo często już na starcie pojawia się problem co możemy kupić. Szczególnie kłopotliwe jest znalezienie jakiegoś upominku dla osoby, która – według nas – ma już wszystko. Neutralnym pomysłem mogą być kwiaty, ale nie zawsze możemy trafić jeśli chodzi o kolor czy rodzaj. Czy jesteśmy w stanie znaleźć uniwersalny prezent, który na pewno spodoba się bliskiej nam osobie?

Słodki upominek na urodziny i imieniny
2018-03-13

Słodki upominek na urodziny i imieniny

Słodki upominek na urodziny i imieniny

            Urodziny i imieniny to najczęściej i najchętniej obchodzone święta w Polsce. Nic dziwnego, w końcu każdy solenizant chce się poczuć wyjątkowo w tym dniu. Słodki prezent jest więc bardzo dobrym pomysłem nie tylko na co dzień, ale także od święta. Czekoladki mogą być idealnym dopełnieniem każdego prezentu lub też same w sobie stanowić wyjątkowy upominek.

Prezent na urodziny - czekoladki

            Urodziny to dla każdego wyjątkowy dzień. Warto w tym dniu podarować naszym bliskim coś co będzie dla nich miało ogromną wartość. Niestety niejednokrotnie spotykamy się z problemem i nie wiemy co kupić solenizantowi z okazji jego urodzin. Z pozoru prostym, ale efektownym pomysłem, będzie coś słodkiego. Ale nie mówimy tutaj o zwykłej czekoladzie, którą możemy kupić w każdym sklepie. Pamiętaj, że prezent na urodziny jest rzeczą bardzo indywidualną tak samo jak solenizant. Warto więc postawić na coś, co na pewno wywoła uśmiech na twarzy bliskiej nam osoby. Takim upominkiem na pewno będą praliny z własnym napisem. 

Słodkie upominki reklamowe
2018-03-04

Słodkie upominki reklamowe

Słodkie upominki reklamowe 

            Spotkania biznesowe wypełniają większość Twojego czasu? Nic dziwnego, w końcu jako osoba na wysokim stanowisku musisz być w ciągłym kontakcie ze swoimi klientami. Jednak oprócz  rozmów na temat firmy czy prowadzonych usług, warto zadbać o miła atmosferę każdego spotkania.

Słodycze reklamowe

            Budowanie dobrych relacji w branży to podstawa, która zapewnia nam pozytywną opinię w  środowisku w którym działamy. Dobrym przykładem są spotkania z nowymi klientami czy nawiązanie współpracy z kontrahentem. Już podczas pierwszego kontaktu powinniśmy pokazać się z dobrej strony. Nie mówimy tu tylko o kulturze osobistej, która jest oczywista. Warto pamiętać o drobnym upominku, który może nawiązywać nie tylko do klienta, ale także całej naszej współpracy. Idealnym pomysłem na prezent już podczas pierwszego spotkania, będą słodycze reklamowe, takie jak na przykład nasza słodka wiadomość. Na tym wyjątkowym telegramie możemy umieścić na przykład nazwę firmy klienta, naszej własnej czy też obie. 

Prezenty firmowe
2018-02-19

Prezenty firmowe

Praca wypełnia większość naszego czasu i jest nieodłącznym elementem życia. Każdy kierownik, dyrektor czy właściciel firmy wie, jak ważne są relacje personalne i ile od nich zależy. Równie często nawiązujemy współpracę z innymi firmami, wykonujemy dla nich różne usługi, zlecenia. Należy pamiętać, że większość tych działań wynika z interpersonalnych relacji, warto takie osoby doceniać w szczególny osobisty sposób.

Słodkie upominki dla firm

            Prezent dla naszego klienta czy wspólnika to świetny pomysł na motywacje, podziękowanie, ale również dla podtrzymania dobrych kontaktów. Wybór upominku może być trudny...

Prezent na walentynki – Czekoladki!
2018-02-03

Prezent na walentynki – Czekoladki!

Prezent na walentynki – Czekoladki!

•  czekoladki na prezent dla chłopaka

•  czekoladowy telegram kocham Cię

            Walentynki zbliżają się wielki krokami, a to oznacza, że w naszej głowie coraz częściej przewijają się pytania, jak w tym dniu zaskoczyć swoją drugą połówkę. Jeśli ciągle nie wiesz, czym obdarować swojego ukochanego lub jak w tym dniu przekazać wyrazy miłość swojej partnerce, zachęcamy do przeczytania dalszej części artykułu.

Czekoladowy telegram kocham Cię

            Prezenty z okazji tego dnia mogą być różne ...

Czekoladowe właściwości – o tym, dlaczego warto jeść czekoladę
2018-01-19

Czekoladowe właściwości – o tym, dlaczego warto jeść czekoladę

Czekolada to przysmak, którym możemy zajadać się do woli. Uwielbiamy ją przede wszystkim za pyszny smak, konsystencję, ale także, a może przede wszystkim za pozytywne oddziaływanie na nasz organizm. Poprawę samopoczucia w trakcie i po konsumpcji czekolady zawdzięczamy jej szczególnie kojącym właściwościom.

 

Słodki prezent na Walentynki
2018-01-10

Słodki prezent na Walentynki

Walentynki to święto zakochanych obchodzone 14 lutego w większości krajów na całym świecie. W tym dniu najbardziej znanym zwyczajem jest wysyłanie listów, które zawierają w sobie wyznania miłosne. Nie jest to jedyna tradycja tego święta. Zazwyczaj w tym wyjątkowym dniu zapominamy o codziennych problemach i staramy się z bliską nam osobą spędzić dużo wspólnego czasu. Często rezerwujemy stolik na romantyczną kolację, idziemy do kina lub po prostu na spacer.

Personalizowane praliny najlepszym prezentem na każdą okazje!
2018-01-04

Personalizowane praliny najlepszym prezentem na każdą okazje!

Każdy lubi dostawać prezenty, a szczególną przyjemność sprawiają prezenty, które są dla nas spersonalizowane. Wtedy czujemy się wyjątkowi i wiemy, że osoba, od której dostajemy upominek, musiała się odpowiednio zaangażować, a nie tylko pójść do sklepu, wybrać daną rzecz i nam ją wręczyć. Bez względu na to, czy są to urodziny, imieniny, święta, czy po prostu chcemy komuś podziękować, warto stworzyć spersonalizowany prezent dla naszych bliskich.

Przenieś się w świat czekoladowej rozkoszy!
2017-12-05

Przenieś się w świat czekoladowej rozkoszy!

Czekolada to przysmak, który upodobały sobie nie tylko panie, ale także panowie. To fantastyczny pomysł na prezent, którym możemy zajadać się bez końca. A jaka jest historia i pochodzenie czekolady?

Szacunek, najlepszym motywatorem!
2017-09-14

Szacunek, najlepszym motywatorem!

Wokół ciebie są ludzie, którzy czynią twój dzień pracy wyjątkowym. A nawet jeśli czas tak szybko mija, to właśnie dla tych ludzi warto próbować zatrzymać czas, aby pomyśleć, co łączy ich ze sobą i wzmacnić ten szczególny związek osobistym prezentem.

Ekskluzywne praliny z dedykacją będą trafionym pomysłem na wyjątkowy upominek dla pracowników.