Słodki prezent na Walentynki - 14.02 - Sweet Message
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług – więcej o cookies

Witamy Sweet-message. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta i zakupów.

Blog
Słodki prezent na Walentynki
2018-01-10

Słodki prezent na Walentynki

Zrób bliskiej Ci osobie walentynkową niespodziankę - idealny prezent od serca!

Walentynki to święto zakochanych obchodzone 14 lutego w większości krajów na całym świecie. W tym dniu najbardziej znanym zwyczajem jest wysyłanie listów, które zawierają w sobie wyznania miłosne. Nie jest to jedyna tradycja tego święta. Zazwyczaj w tym wyjątkowym dniu zapominamy o codziennych problemach i staramy się z bliską nam osobą spędzić dużo wspólnego czasu. Często rezerwujemy stolik na romantyczną kolację, idziemy do kina lub po prostu na spacer.

Pomijając wspólnie spędzony czas, warto w tym szczególnym dniu obdarować bliską nam osobę prezentem, podkreślającym ten wyjątkowy dzień. Idealnie na tą okazję skorzystaj z personalizowanych zestawów pralinek firmy Sweet Message. Zamiast pierścionka lub kwiatów postaw na słodką czekoladkę. Są to ekskluzywne praliny z najlepszej czekolady, wykonane przez mistrza cukiernictwa według tradycyjnej receptury, których smak zapamiętacie na długo. Ponadto praliny, które znajdziesz w naszym sklepie, możesz odpowiednio spersonalizować. Niech twoja osobista wiadomość płynąca prosto z głębi serca w słodki sposób wypełni Wasz dzień św. Walentego. Pamiętaj czekoladki to nie tylko prezent dla kobiet!

Personalizowany zestaw pralin na pewno sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo, szczególnie wtedy, gdy w słodkiej wiadomości zawarte będzie jej/jego imię. Jeśli jednak planujesz coś więcej, a w tym decydującym momencie brakuje Ci słów … żaden problem, gotowe propozycje zestawów z miłosnym wyznaniem znajdziesz na naszej stronie w zakładce „Gotowe Zestawy”. 

 

By My ValentineJesteś całym moim światemKocham Cię Kotku

 

Słodkie upominki firmy Sweet Message wręcz rozpływają się w ustach. Niepowtarzalny smak, najwyższa jakość, te elementy wyróżniają nas na tle innych. Dbamy o to aby produkt był ekskluzywny, dlatego jednym ze składników naszych pralin jest ziarno kakaowca o nazwie „pure nacional”, które zostało ponownie odkryte w małej, peruwiańskiej dolinie. Dla celów naszej produkcji w formie fair trade jest ono ekskluzywnie sprowadzane do Europy. To dzięki tym składnikom nasze praliny mają unikalny i niepowtarzalny smak, a my mamy pewność, że każdemu, nawet najbardziej wybrednemu smakoszowi dostarczymy wyjątkowych doznań podczas degustacji.

Adoruj swoją miłość, spraw aby dzień św. Walentego był dla Was wyjątkowy. Pamiętaj jednak, że miłość należy okazywać na co dzień a nie tylko od święta. Nie musisz czekać na rocznicę, urodziny czy inną okazję, aby obdarować swoją ukochaną czy partnera. Personalizowane praliny to ekskluzywny prezent, który sprawi, że nawet zwykły dzień może stać się wyjątkowy!