Prezent na walentynki – Czekoladki! - Sweet Message
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług – więcej o cookies
Blog
Prezent na walentynki – Czekoladki!
2018-02-03

Prezent na walentynki – Czekoladki!

            Walentynki zbliżają się wielki krokami, a to oznacza, że w naszej głowie coraz częściej przewijają się pytania, jak w tym dniu zaskoczyć swoją drugą połówkę. Jeśli ciągle nie wiesz, czym obdarować swojego ukochanego lub jak w tym dniu przekazać wyrazy miłość swojej partnerce, zachęcamy do przeczytania dalszej części artykułu.

Czekoladowy telegram kocham Cię

            Prezenty z okazji tego dnia mogą być różne – mniej lub bardziej oczywiste. Czasem wystarczy spacer po mieście, wypad do kina, czy też wspólna kolacja w restauracji. Spędzenie wspólnie tego dnia będzie szczególnie ważne dla zabieganych par, które na co dzień nie mają wystarczająco dużo czasu dla siebie. Jeśli jednak postanowimy kupić naszej ukochanej prezent, to mamy dość szerokie pole do popisu. Możemy zdecydować się na biżuterię, a jeśli już jesteśmy w tym temacie, to bardzo popularne zrobiły się zaręczyny w walentynki. Ale to tylko nasza drobna sugestia. Oprócz biżuterii uniwersalnym prezentem jest także piękny bukiet róż lub innych kwiatów, które uwielbia Wasza druga połówka. Jednak aby zadowolić nie tylko oko, ale i podniebienie, warto postawić na coś słodkiego. Czekolada to prezent dość oczywisty, chyba, że postawimy na praliny z najwyższej półki. Ciekawym wyborem są personalizowane, czekoladowe wiadomości, na których możemy napisać dowolny tekst. Przykładem może być chociażby czekoladki na Walentynki z napisem "Kocham Cię", jesteś dla mnie najważniejsza, całusy, czy wiele innych. Propozycje tekstu możemy wybierać z gotowych zestawów, ale jeśli mamy własny pomysł, to także możemy go przelać na czekoladę. W tym celu należy skorzystać z konfiguratora tekstu. Warunek jest jeden. Musimy zmieścić się w pięciu linijkach, a każda z nich może zawierać maksymalnie 10 znaków. Jeśli to nie stanowi dla nas problemu, to wystarczy zamówić praliny i czekać na kuriera. Zwróć uwagę, że czekoladowe wiadomości w Sweet Message wysyłane są tylko od poniedziałku do czwartku, a to dlatego, że zależy nam na jak najwyższej jakości i świeżości naszych produktów. 

Czekoladki na prezent dla chłopaka

            Pamiętaj czekoladki to nie tylko idealny prezent dla Pań, ale także dla Panów. Słodkie, rozpływające się w ustach praliny podbiją serca każdego – zarówno młodszych jak i starszych zakochanych. Więc jeśli ciągle się zastanawiasz nad prezentem dla swojego chłopaka, czy też dziewczyny, warto postawić na personalizowane praliny od Sweet Message.