Personalizowane praliny najlepszym prezentem na każdą okazje! - Sweet Message
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług – więcej o cookies

Witamy Sweet-message. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta i zakupów.

Blog
Personalizowane praliny najlepszym prezentem na każdą okazje!
2018-01-04

Personalizowane praliny najlepszym prezentem na każdą okazje!

Każdy lubi dostawać prezenty, a szczególną przyjemność sprawiają prezenty, które są dla nas spersonalizowane. Wtedy czujemy się wyjątkowi i wiemy, że osoba, od której dostajemy upominek, musiała się odpowiednio zaangażować, a nie tylko pójść do sklepu, wybrać daną rzecz i nam ją wręczyć. Bez względu na to, czy są to urodziny, imieniny, święta, czy po prostu chcemy komuś podziękować, warto stworzyć spersonalizowany prezent dla naszych bliskich.

Najpopularniejszym prezentem są oczywiście czekoladki. Aby jednak podkreślić jak ważna jest dla nas obdarowywana osoba warto postarać się bardziej. Ciekawym pomysłem mogą być czekoladki z życzeniami. „Wszystkiego najlepszego” z okazji urodzin? Nie ma problemu! „Powodzenia” z okazji zdobycia nowej pracy? Już się robi. Pomysłów jest wiele, a jedyne co Cię ogranicza, to Twoja wyobraźnia. Spersonalizowane czekoladki sprawdzą się także podczas innych uroczystości takich jak chrzciny, komunie czy ślub.  Oczywiście wtedy musisz dobrać inny rodzaj tekstu, który będzie pasował do danej sytuacji.

 

Czekoladki personalizowane na urodziny

Czekoladki personalizowane jako podziękowanie

Czekoladki personalizowane dla ukochanej

 

Czekoladki personalizowane na każdą okazje!

Spersonalizowane praliny to nie tylko świetny prezent z okazji urodzin czy innej okoliczności. To także oryginalny podarunek, kiedy chcemy komuś podziękować, lub też przeprosić go za popełniony błąd. W takich sytuacjach bardzo ciężko dobrać odpowiednie słowa, a całość można ułatwić sobie przelewając wyrazy na czekoladki. To na pewno będzie miły gest, który dana osoba doceni i zapamięta na długo. Zdecydowanie warto pomyśleć nad takim upominkiem – w końcu nie zawsze dostaje się spersonalizowane praliny. Nawet, gdy ktoś pomoże nam w trudnej sytuacji i nie oczekuje od nas zapłaty, warto docenić trud, który włożył w pomoc. Czasem zwykłe „dziękuję” napisane na pralinach będzie większym wynagrodzeniem dla danej osoby, niż jakiś drogi prezent.

Praliny są idealne na prezent, szczególnie wtedy, gdy nie mamy pomysłu czym obdarować bliską nam osobę, a nie chcemy komuś wręczać kwiatów, czy podarku, który może mu się nie spodobać. Czekoladki to zawsze dobry pomysł na prezent, w końcu każdy z nas lubi rozkoszować się ich słodkim smakiem. Te z wyjątkowym napisem nabiorą nowego charakteru, dzięki czemu prezent zostanie zapamiętany na dłużej.